خانه / رپرتاژ / شروع فعالیت مشترک آدال با پارسی طرح ایرانیان

شروع فعالیت مشترک آدال با پارسی طرح ایرانیان

یکی از مشکلات کشور ما ، عدم فعالیت تجاری بین برخی صنوف و  کسب و کارها با خارج از کشور است ، شاید در برخی موارد این موضوع دیده شود بسیاری تجارت بین المللی داشته باشند اما در حوزه کسب و کارهای کوچک و اینترنتی دشوار این موضوع را شاهد بوده ایم . اما امروز شاهد آن هستیم که یک تیم داخلی در حوزه گرافیک این فعالیت مشترک را با یک شرکت ترک آغاز نموده است .

شروع فعالیت مشترک آدال با پارسی طرح ایرانیان

تیم ایده پردازان پارسی طرح ایرانیان که حوزه های مختلفی در داخل کشور به مشاغل خدمت رسانی میکند فعالیت و همکاری خود را با یک شرکت ترکیه ای به نام Adal Web Tasarım ve Geliştirme Grubu آغاز نموده است . البته که فعالیت رسمی پارسی طرح ایرانیان از چند سال گذشته شروع شده و بیشتر در حوزه گرافیک مشاغل فعال است .

تمرکز تیم پارسی طرح ایرانیان بیشتر روی طراحی بنر تبلیغاتی است و از سوی تمرکز تیم آدال بر روی طراحی وب سایت های تجاری ، فروشگاهی و … در استانبول ترکیه است . اینکه چه هدفی پست این همکاری قطعا در زمینه گرافیک و توسعه همکاری بین طراحان ایرانی این مجموعه با مجموعه آدال وب است که بتوانند همکاری های بیشتری در این رابطه با یکدیگر داشته باشند .

جایگاه پارسی طرح ایرانیان در کشور :

خوشبخانه در کشور عزیزمان طراحان زیادی هستند که فعالیت خود را در زمینه های مختلف گرافیکی انجام می دهند . برای مثال در حوزه طراحی بنر تبلیغاتی ویژه شبکه های اجتماعی ، سایت های زیادی هستند که فعالیت می کنند و به رقابت می پردازند ، پارسی طرح ایرانیان در میان اصلی ترین و برجسته ترین طراحان بنر ویژه تبلیغات حضور دارد .

چیزی حدود ۳ الی ۴ سال فعالیت قدرتمند در این زمینه داشته و به فعالیت برای ساخت بنر های تبلیغاتی برای مشاغل می پردازد . یکی از ویژگی های مهم این شرکت پشتیبانی و قیمت های استاندارد است . بعد از ماه ها بررسی روی این شرکت متوجه ثبات در قیمت های طراحی این شرکت شدیم . بر خلاف نرخ تورم در کشور که روزانه دچار افزایش قیمت هستیم ، این شرکت قیمت طراحی بنر های خود در یک سطح تورم ملایم و ثابت سالانه نگه داشته است و این یکی از دلایل موفقیت این مجموعه است .

از سوی دیگر کیفیت بنر های تبلیغاتی این شرکت است . شرکت پارسی طرح ایرانیان سال به سال در حال ایده های جدید و نو آورانه در حوزه طراحی تبلیغات بنری است و به باور بسیاری که از این مجموعه استفاده می کنند این یک مزیت بسیار خوب و مهم به حساب می آید .

رشد و توسعه ی پارسی طرح ایرانیان :

هر چند در ابتدا به یک نکته اشاره کردیم ، همکاری پارسی طرح ایرانیان با یک شرکت ترکیه ای ، این یک رشد خوب محسوب می شود علاوه بر سایر موارد نظیر افزایش کیفیت ، تعادل در قیمت گذاری و حمایت از مصرف کننده که می تواند اعتماد خوبی در میان کاربران و مشتریان این مجموعه به وجود آورد .

همانطور که گفتیم امروزه شرکت های زیادی هستند که مشتریان می توانند برای سفارش بنر از خدمات آن ها استفاده کنند ، اما همیشه نرخ پایین نمی تواند یک معیار اصلی باشد . پس مجموعه ای از موارد که بخشی از آن را بالا اشاره کردیم نتیجه مثبت و اعتماد آور خواهد شد .

درباره ی editor

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *